Yeni İphone 12 Çıkış Tarihi

ads

Yeni iPhone 12 çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri, sızıntıları ve bilmeniz gerekenler

Yeni iPhone 12, Apple Eylül etkinliğinde duyurulmadı, ancak yeni telefon serilerini Eylül veya Ekim ayının sonlarında ayrı bir etkinlikte görmeyi bekliyoruz.

Apple'ın 15 Eylül etkinliği, Apple Watch 6, Apple Watch SE, iPad Air 4, yeni bir iPad, Apple One abonelik hizmetleri ve Apple Fitness + adlı yeni bir hizmetin lansmanına odaklandı.

Ayrıca ios 14, watchOS 7, iPadOS 14 ve tvOS 14'ün çıkış tarihini de duyduk ve bunlar 16 Eylül'de mevcut cihazlara geliyor. Bunların hepsi oldu, ancak iphone 12’den hiçbir haberi yoktu.

Peki, sonunda geldiğinde iphone 12'den ne bekliyoruz Apple için bir ilk olarak, yeni iphone'a üç farklı telefonun katılması bekleniyor. Bunların iphone 12 Max, iPhone 12 Pro ve iphone 12 Pro Max olarak adlandırıldığı söyleniyor.

Bu nedenle, özellikle yılın başlarında piyasaya sürülen iPhone SE'yi (2020) hesaba kattığımızda, bu yıl her zamankinden daha fazla iphone seçeneği olmalı.

İlk 5G iphone dahil olmak üzere Apple'dan bazı büyük güncellemeler bekliyoruz. 5G ağlarının dünya çapında yayılmasıyla bu, yeni telefonları iPhone 11 serisinden çok daha geleceğe hazır hale getirecek.

Sızıntılar ve söylentiler, iphone 12 Pro modellerinin tıpkı ipad Pro 2020 gibi bir lider tarayıcıya sahip olacağını gösteriyor ve ayrıca yeni ekran boyutlarından (5,4 inç küçükten başlayıp en yüksek 6,7 inçten başlayarak) bahsedildiğini duyduk.

Güçteki büyük yükseltme tamamen onaylandı ve bunun pil ömrü üzerinde de geniş kapsamlı etkileri olabilir, yeni iPad Air 2020'de görülen A14 Bionic yonga seti, pek çok kişinin beklediği yükseltme olabilir.

İphone12'nin fiyatı 649$ veya daha fazla bekleniyor.


ads