PUBG Hakkındaki Son Gelişmeler

adsPUBG Hakkındaki Son Gelişmeler

PUBG 2020 yılının en çok oynanan oyunlarından biri olmakla beraber dünyada en çok konuşulan oyunlar arasında biliniyor. Geçtiğimiz günlerde Hindistan İletişim Bakanlığı tarafından ülkede kullanımı yasaklandı. Gerekçe olarak ise ulusal güvenliği tehdit açıklaması öne sürüldü. Aslında bu yasaklamanın sebebi 15 Haziran’dan itibaren Çin ve Hindistan arasında süren gerilim. Tabi ki siyasi ve askeri gerilimler, etkilerini diğer alanlarda da gösteriyor. PUBG ile birlikte Hindistan birçok uygulamayı da Çin kaynaklı olması sebebiyle ülkede kullanımını yasakladı.

PUBG ile ilgili iyi haberlerde bu yazımızda mevcut. 12 ve 13 Eylül’de PUBG Turnuvası final maçları oynanacak. Avrupanın en iyİ PUBG Takımları bu turnuvada buluşacak. İsteyenler bu karşılaşmaları PUBG ,Esports Twitch ve YouTube’dan canlı bir şekilde seyredebilir.
 
Son olarak ise PUBG 8.3 son güncellemsi ile yepyeni özellikleriyle oyuncularının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Erangel Vapurları, Frekans Bozucu Çanta gibi yeni ve farklı birçok özellik yeni güncellemeyle uygulamada yerini alacak.


ads