En iyi Aynasız Kameralar 2020

ads

En iyi Aynasız Kameralar 2020

En iyi 12 model Piyasadaki en iyi aynasız fotoğraf makinesini arıyorsanız, bu sizin için bir rehber. En iyi aynasız kameraları kapsamlı bir şekilde test ettik, inceledik ve sıraladık, bu nedenle ister eski bir modelden yükseltme yapın ister bir DSLR'den geçiş yapın, bu satın alma kılavuzu ideal eşinizi bulmanıza yardımcı olacaktır. 
Çoğu DSLR'den daha kompakt olan aynasız kameralar aynı zamanda üstün çekim performansı, çok yönlü özellikler ve en yeni fotoğraf teknolojisi sunar. En iyi modeller, tümü taşınabilir paketlerde olmak üzere en yüksek kalitede görüntü kalitesinin yanı sıra sınıfının lideri video becerileri, kapsamlı bağlantı seçenekleri ve ciddi derecede hızlı otomatik odaklama ve patlama hızları sunar. Ve en iyi modeller nadiren ucuz olsa da yetenekli bir aynasız kamera için binlerce harcamanıza gerek yok. 
Bu yıl bir dizi heyecan verici aynasız model piyasaya sürüldü. Tam çerçeve Canon EOS R5, tüm modlarda tam genişlikte 8K / 30p video, gövde içi görüntü sabitleme ve Çift Piksel otomatik odaklama sunan bir fotoğraf gücü merkezidir. 
Canon EOS R6 ve Sony A7S III, her ikisi de olağanüstü teknik özelliklere sahip. En son sürümleri kapsamlı bir şekilde test ediyor ve bu listeyi en son incelemelerimizi içerecek şekilde düzenli olarak güncelliyoruz. 
Şu anda en sevdiğimiz aynasız fotoğraf makinemiz hala Nikon Z6. Mükemmel görüntü kalitesi ve harika kullanım özelliklerine sahip hafif ve çok yönlü bir tam çerçeve model, tartışmasız tam aynasız paket ve düşen fiyatlar, artık her zamankinden daha çekici olduğu anlamına geliyor. Ancak bu, sizin için mutlaka mükemmel olduğu anlamına gelmez. Satın alma kılavuzumuz, tüm bütçelere ve ihtiyaçlara uyacak çeşitli modeller içerir. İster uygun fiyatlı bir seçenek arayan bir acemi olun, ister pazarda bir yükseltme meraklısı veya ciddi video yetenekleri olan bir şeyin peşinde koşan bir vlogger olun, sizin için doğru olan aynasız bir kamera var ve muhtemelen aşağıdaki listede. 
 Bir bakışta en iyi aynasız kameralar 2020
Nikon Z6 
Fujifilm X-T4 
Sony A7 III 
Nikon Z50 
Sony A7S III 
Sony A6100 
Canon EOS R5 
Sony A7S III 
Fujifilm X-T30 
Sony Alpha A7R IV 
Canon EOS RP 
Panasonic G9

ads